Regenyal Krem

Regenyal Krem Logo
REGENYAL KREM

Yüz ve beden için geliştirilmiş canlandırıcı (biyorevitalizan) krem


Enerji verir
Besler
Sıkılaştırır ve gererEstetisyenlerin uyguladığı her bir tedavinin tek bir olaya özgü tek bir hikayesi vardır ve zaman içinde bu hikaye unutulur ya da diğerleriyle karıştırılır.


Yüz derisinin tedavisindeki en doğru yaklaşım, uygulanan yöntemlerin ardından uygun maddelerle günlük destek vermeyi mutlaka sürdürmektir. Bu genellikle evde gerçekleştirilen bir işlemdir. Söz konusu maddeler, özellikle dermo-enjektif etkiyi desteklemek, güçlendirmek, uzun süre sürdürmek ve çok daha etkin hale getirebilmek için hazırlanmıştır.
Bir tür günlük “antrenman” gibi, daha iyi fizyolojik koşulların oluşmasını sağlar ve cildin her gün karşısına çıkan streslerin olumsuz etkilerini en aza indirger.


İşte bu amçlarla Phitogen, Regenyal’ i yarattı: Hyalüronik asit ve PAF bazlı biyorevitalizan (canlandırıcı) bir preparat. Cildin yaşlanmasına karşı durabilen özel aktif maddeler konsantrasyonu.

Dermal filling, cilt canlandırma veya peeling tedavilerinden yararlanmış olan kişilerdeki olumlu etkileri sürdürmek ve destek vermek amacıyla kullanılır. Cildin riepilitasyonuna imkan verip, düzeltici ve canlandırıcı etkilerin çok daha uzun süreli olmasını sağlar.

Regenyal’in formülasyonunda bulunan vektörler ve aktif maddeler arasındaki sinerji, çok önemli ölçüde Hyalüronik asit aktivitesini arttırır, uygulanmış olan tedaviyi destekler ve tamamlar.

Formülasyon içersindek (PAF) üç inovatif molekül, Regenyal’in aşağıda sıralanan niteliklerinin çok etkili ve yoğun olmasını sağlar:

- Enerji veren etki, alt derinin hücre matriksindeki mitokondriyal aktiviteyi etkiler.


- Besleyici etki, yeni kolajen üretebilmesi için fibroblastların aktivitesini en uygun şekilde ayarlar.


- Sıkılaştırıcı ve gerginleştirici etki, dokulara ton kazandırarak kırışıklara karşı belirgin bir etki gösterir.


Regenyal’in yüz ve Vücut kullanımı için hazırlanmış iki ayrı şekli vardır.

Regenyal Krem - Broşür

Regenyal Krem PDF