IAL SYSTEM - GENÇLİK AŞISI

IAL-System, IAL-System ACPIAL System, hyaluronic acid, mesotherapy, skin, natural, collagen, elastin, hydrate, nutrients, wrinkles, lines, elasticity, dermal filler, water, creams, injection,Regenyal Idea hakkında bilgi alabilirsiniz. Regenyal Idea nedir? - Regenyal Idea, BMS Makina, Volkan Özgün, Hüseyin Bilge, Regenyal IAL System, hyaluronic acid, mesotherapy, skin, natural, coll

 
Dokular için rejenerasyon programı

ŞİMDİKİ ZAMAN İÇİNDE VAR OLMAK RENEWING AESTHETICS (ESTETİK YENİLENME)

Bu sistem, bugün için cildin biyo-revitalizasyonu (canlandırılması) alanında var olan en gelişmiş yöntemdir.  

Hyalüronik Asitin endojen yoğunluğu, yaşın ilerlemesiyle azalır: Bu yüzden yaşlılığın etkilerini azaltmak için önerilen ve mümkün olan müdahale, bir dış destekle HA miktarını yükseltmektir.  

IAL SYSTEM projesiyle bütünleşen oto-kros linkat biyo-sentetik Hyalüronik Asit, son derece etkili ve kalıcı sonuçlar elde edilmesini sağlıyor.  
Bu yöntem (Dokuların Rejenerasyon Yöntemi), IAL SYSTEM’e ait iki formatın sinerjik kullanımına dayanmakta. Böylelikle müdahale edilen alanın fizyolojik koşullarıyla uyumlu olabilecek en iyi sonuç alınıyor. 

HEDEFLER:

CİLTTEKİ HA MİKTARINI ARTTIRMAK ZAMANLA YÜKSEK MİKTARDA KALMASINI SAĞLAMAK 

Cildin yaşlanmasını önlemek ve yavaşlatmak için en önemli unsur, genel fizyolojik duruma ve sağlıklı yaşam koşullarının sağlanmasına özen göstermektir. 

Dokuların Rejenerasyon Yöntemi, IAL SYSTEM (Biyo-sentetik Hyalüronik Asit) ile bir ilk müdahale adımı (bir veya iki seanslık) öngörmektedir. Böylelikle cilt dokusunda hızlı hidratasyon ve güçlü bir etki hedeflenir. Sonraki aşamada IAL SYSTEM – ACP uygulanır; böylelikle su açısından zengin olan ortamda ağır ve uzun süreli bir degradasyon elde edilir ve zaman içersinde Hyalüronik Asit dereceli olarak ve kesintisiz olarak salınır.

NORMAL CİLTLER İÇİN :


İlk seans 
IAL SYSTEM

ikinci seans (15 gün sonra)
IAL SYSTEM ACP

üçüncü seans (ikinciden 30 gün sonra)
IAL SYSTEM ACP

KURUMUŞ VE/VEYA ÇOK YAŞLI CİLTLER İÇİN
İlk seans 
IAL SYSTEM

ikinci seans (15 gün sonra)
IAL SYSTEM  

üçüncü seans (ikinciden 30 gün sonra)
IAL SYSTEM ACP


SÖZ KONUSU PROGRAMLARIN HER BİRİNİN 3-4 AYDA BİR TEKRARLANMASI GEREKİR.

Ial System ACP (oto kros-linked polimer), patenti Fidia Farmaceutici’ye ait bir üründür. Intra ve inter moleküler (moleküller arasında ve içersinde) ester bağları aracılığıyla retiküle biyosentetik Hyalüronik Asitten oluşur: Dolayısıyla doğal Hyalüronik Asitin bütün özelliklerini taşıyan yeni bir polimerdir ama kalıcılığı belirgin ölçüde yüksektir. Ial System ACP için dış kimyasal maddelerden yararlanılmaz; su bulunan ortamlarda dış bağlar kopar ve biyointeraktif Hyalüronik Asitin salınımı gerçekleşir. 
Bu nedenle Ial System ACP zamanla etkisi artan, biyostimülan etkili slow-release (ağır salınımlı) biyorevitalizan bir üründür. Biyolojik uyumu mükemmeldir ve hidratasyon sağlayarak cildin esnekliğini arttırıp yüzün gerçekten gençleşmesine neden olur. 

IAL SYSTEM
LONG ACTING BİYOREVİTALİZASYON


IAL SYSTEM, sodik tuz Hyalüronik Asit temelli bir medikal araçtır. Apirojen, viskoelastik, saydam bir solüsyon halinde 1,1 ml lik ve 0,6 ml lik tek kullanımlık şiringalar içersinde yer alır. 

IAL SYSTEM Hyalüronik Asit, biyosentetik orijinlidir; yoğunluğu % 1,8, moleküler ağırlığı ise yaklaşık bir milyon Dalton kadardır. Standardize üretim patenti Fidia’ya ait sterilizasyon ve arıtma proseslerinin birleştirilmesiyle, biyointeraktivitesini değiştirebilecek düzeyde kimyasal modifikasyon içermeyen doğal polimere eşdeğer bir Hyalüronik Asit olarak üretilir. 

Deri altına enjekte edilmesiyle birlikte ideal bir fizyolojik ortam oluşturur ve hücresel işlevleri uyarır. 

Yüksek hidratan etkisi sayesinde dokuları tümüyle doğal bir şekilde sıkıştırır, dolgunlaştırır ve esnekleştirir. Ayrıca fibroblastları da uyararak deri altı matrisinde rejenerasyon sağlayan bir etki yaratır; böylece cildin yaşlanmasını engeller; genç ve sağlıklı bir görünüm kazandırır. 


DÜZELTİLMESİ ZOR KIRIŞIKLAR 

Düzeltilmesi zor kırışıkların bulunması halinde, deri altı dolgu maddesini enjekte etmeden 10-15 gün kadar önce, Ial System infiltrasyonunu ayırma tekniğiyle uygulamak yararlı olabilir. Nitekim Ial System, konsantrasyonu sayesinde yapısı bozulmuş kolajen elyaflar arasındaki boşluğu korur ve dokularda yeni kolajen elyaflarının normal düzenine yardımcı olarak mükemmel bir onarım prosesi başlatır. Böylelikle daha sonra uygulanacak dolgu maddeli estetik müdahale için en iyi koşullar yaratılmış olur.

 

SIKÇA SORULAN SORULAR

IAL SYSTEM - Uygulama Videoları


IAL SYSTEM - Makaleleri