Regenyal Bio-Expander

Yüz şeklinin dengeli volümetrik yapılandırılmasında bir yenilik olan Bio- Expander; yapısal özelliğinin sahip olduğu elastikiyet Sayesinde cilt altında kolaylıkla yerleşerek son derece natürel bir görüntü elde edilmesini sağlar. Dünyanın en büyük Hyalüronik Asit üreticisi olan FİDİA FARMACEUTİCİ nin Hyalüronik asit molekülüyle sinerjisi sayesinde , Bıo-Expander ,maksimum kalitede ve saflıkta bir cilt altı ürünü olup protein ve nükleik asit içermediği içinde son derece sağlıklı ve güvenilir özeliğe sahiptir.

 

Bio-Expander 3 değişik molekül ağırlıüındaki Hyalüronik Asidin kombinasyonuyla oluşturulmuştur. (1 M Dalton,2 M Dalton . 1 ve 2 M Dalton HA lar cildin volumünü ve yapılandırılmasını sağlarlar; . 500 K Dalton ise serbest olarak dağılarak cildin anında nemlendirilmesini sağlar ve hücrelerin yeniden yapılandırılmasını sağlar. Komplex de değişik uzunluklardaki zincirlerden oluşan HA molekülleri sayesinde çok düşük miktarda bağlayıcı ajan kullanımı sağlanmıştır.

 

(BDDE) ÖZELLİKLERİ:

 

-monofazik

 

-Anında Hidratasyon etkisi

 

-Kolay yayılabilen

 

-Yumuşaklık

 

-Mikrokanüller sayesinde kolay uygulanması.

 

Cildi hemen nemlendirir,volümetrik etki sağlar ve cilde flexibilite kazandırır.

 

27 G (40MM) lik Mikrokanüllerle uygulanan Bio-Expander cilt altında biyouyumluluk esası dahilinde yayılarak ,cilde doğal bir volüm kazandırır.Fazla miktarda su bağlaması nedeniyle cildin naturel hareketlerini bozmadan yayılım gerçekleştirir.Ürünün yumuşaklık özelliği cilde doğal bir flexibilite sağlar.

 

 Uygulama Alanları: Yanak boşlukları,alın kenarları,yüzün volüm gerektiren alanlarındaki boşluklarda,çene ovali,zigomatik bölgelerde rahatlıkla uygulanmaktadır.(Ayrıca dekolte,el üstleri ve alın da da volümetrik etki açısından uygulanma özelliğine sahiptir.) (Mikrokanül 27 G 40 mm)